След 31 години! Англия отново усети вкуса на успеха в Испания

4074
на 16.10.2018

Англия победи като гост Испания с 3:2 в мач от турнира Лигата на нациите.

Избраниците на селекционера Гарет Саутгейт демонстрираха убийствена ефективност в Севиля и спечелиха при гостуване на съперника за първи път от 1987 година. Испанците пък не бяха допускали поражение у дома в официален двубой през последните 15 години.

До почивката Англия водеше с 3:0. Рахийм Стърлинг отбеляза две попадения, едно добави Маркъс Рашфорд. С две асистенции се отличи Хари Кейн.

През второто полувреме Испания наложи натиск и върна два гола чрез Пако Алкасер и Серхио Рамос.

Въпреки загубата - първа под ръководството на Луис Енрике, Испания остава на върха в своята група с актив от 6 точки. Англия събра 4.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)