ГОРЕЩО
Априлска ваканция на Мальовица: баланс между приключение и релакс
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ: Нов протест срещу директора на МВР Пловдив. Този път в София
Тръмп заплаши Иран със "смърт, огън и ярост", ако спре петролния поток през Ормузкия проток
ДПС проведе среща на представители на Добрата партия (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Прокуратурата отговори на Теди Еврото след атаките (ДОКУМЕНТИ)
Политика
СЛЕД БЛАМИРАНЕТО НА НИНОВА: Станишев отлетя щастлив в бизнес класа за Брюксел - пътници го поздравяват за триумфа
43261
на 15.04.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броени часове след като надви Корнелия Нинова в София, председателят на ПЕС Сергей Станишев пристигна в Брюксел, пише Tribune.bg. Евродепутатите се върнаха на работа за последните дни от живота на действащия Европейски парламент.
препоръчано
Станишев пътува с бизнес класа и през цялото време на полета София-Брюксел трескаво преглеждаше документи. Политикът пътуваше сам и без много багаж.
Някои от пътниците се здрависваха с него и го поздравяваха с вчерашния му триумф. Въпреки че беше изключен от листата на БСП за предстоящите евроизбори, Станишев успя да се пребори с Корнелия Нинова и се завърна на избираемо място.


