След драмата с "канарчетата" - Любо Пенев посочи проблем при "червените"

27859
на 25.04.2019
След драмата с канарчетата - Любо Пенев посочи проблем при червените

"Правим подаръци, които не съм съгласен. Виждам положителното, но нямаме право да проспиваме 45 минути. Може би подценихме корнера, изненадаха ни с гола и това ни елиминира", заяви треньорът на ЦСКА - Любослав Пенев, след драматичното 3:3 на "Армията" между "червените" и Ботев (Пд) в мач-реванш от 1/2-финалите за Купата на България.

Първата среща в "Коматево" завърши при резултат 3:2 за пловдивчани, така подопечните на Пенев са аут от надпреварата.

Любопитен факт е, че след срещата в Пловдив от лагера на ЦСКА също говориха за не достатъчно добро влизане в двубоя в началните минути, сега се визира - цяло първо полувреме.

Нужно е да се припомни, че Ботев Пловдив остана с едва 9 футболисти в заключителните минути на спора на "Българска армия", след 2 червени картона.

Евентуално подценяване на корнера, след който падна късния гол за 3:3 пък може да се посочи като фрапантна грешка за "червените".

Тъй като изглежда логично майстор на центриранията като Тодор Неделев да насочи топката към исполина и централен защитник Кристиан Димитров в подобен момент, в който гостите са с изключително намален състав.

Защо от ЦСКА не противодействаха по-масирано на Димитров дори с 2 човека пресиращи го при изпълнението?

Не беше ли нужно домакините, играещи с 2 футболиста повече да имат по играч на двете греди при подобно центриране? Футболист на "червените" се видя на близката греда, такъв обаче липсваше на другата - на сантиметри, до която влетя топката в мрежата.

Проспа ли стражът Черниаускас ситуацията?

Въпроси, които може да са важни за "червените", относно следващи ключови мачове на тима и не допускането на подаръци за опонентите им.

Любо Пенев иначе поздрави и двата отбора като допълни, че държи съдийството да е обективно във всички срещи.

Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с Боташ на българската прокуратура (ВИДЕО) Викат Бойко Рашков в комисията в парламента, която нищи ОПГ-то в Митниците! Хората на Слави: Това, което чухме от МВР, е скандално! Даваме договора с "Боташ" на българската прокуратура (ВИДЕО)