ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски бесен на Гюров: Сламеният премиер и марионетното служебно правителство на Сорос не могат да решават бъдещето на България!
inbet изненадва приятно
ППДБ ударно се превръщат в МАЛКА ПСИХОЖЪЛТА СТОЛИЧНА СЕКТА: Бълват конспиративни теории за "добрите момчета" от Петрохан и Теди Еврото
ДЕВЕТ СМРАЗЯВАЩИ ВЪПРОСА към фейсбук министъра Христанов
Мартин Харизанов: Област Враца не вярва на лозунги и празни изявления, тук се гледат резултатите (СНИМКИ)
Политика
След екшъна на колела с премиера Борисов - посланик Херо Мустафа се срещна и с Румен Радев
39828
на 12.11.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев проведе работна среща на „Дондуков“ 2 с посланика на САЩ в България Херо Мустафа.
В срещата се включиха и ръководните екипи на двете институции.
По време на разговора бяха обсъдени актуални теми от взаимен интерес в сферите на енергетиката, икономиката, върховенството на закона, сигурността, търговия, инвестиционни програми и образование.
препоръчано
Припомняме, че вчера посланик Мустафа прекоси половин България с джипа на премиера Бойко Борисов и бе много впечатлена от проектите и местата, които той й показа.


