ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
Политика
След изказване на Еманюел Макрон: От Външно министерство привикват френския посланик в София за обяснения
34452
на 02.11.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Министерството на външните работи привикват френския посланик в София за обяснение по повод думите на президента на Франция Еманюел Макрон за българските и украинските банди, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
Протестна нота ще бъде връчена и от българския посланик в Париж Ангел Чолаков.
Вицепремиерът Красимир Каракачанов осъди пред Ноова телевизия изказването на Макрон, че предпочита мигранти от Африка пред български и украински банди.
Според него, изказването е поредната проява на политическа арогантност и високомерие. Каракачанов допълва, че подобно поведение е недопустимо.
Той поздрави външният министър Екатерина Захариева и ведомството й за бързата и точна реакция.


