ЧАС ПИК

15717
на 05.03.2016
След Кокала и Илиан Илиев спря Левски (видео)

"Левски" продължава да губи точки в спора за титлата и местата, които дават право на участие в европейските клубни турнири. Днес "сините" достигнаха само до равенство 1:1 като гост на Локомотив (Пловдив) и са с актив от 36 точки. Лидер е Лудогорец с 45 и мач по-малко. Точен за домакините бе Ванчо Траянов, а за тима на Стойчо Стоев дебютно попадение отбеляза Венци Христов.

"Левски" започна по-силно мача и организира няколко опасни атаки. При първата възможност за домакините обаче се стигна до гол. Гъргоров проби по крилото в 17-ата минута, от аутлинията върна топката на границата на наказателното поле, където Траянов я овладя напълно непокрит и стреля силно и точно, правейки безпомощен Йоргачевич - 1:0.

Попадението даде импулс на "смърфовете", които имаха пълно превъзходство до края на първата част. Мартин Камбуров се отчете с пропуск озовал се очи в очи с Йоргачевич, а домакините имаха и претенции на два пъти за дузпа.

На почивката Стоев предприе мерки в тима си и вкара в игра Венци Христов. Това се оказа ключова смяна за "Левски". Само осем минути по-късно нападателят вкара първия си гол с екипа на столичани. Той получи добра топка в наказателното поле на Локомотив и с хубав удар по земя не остави шансове на Ел Харуби - 1:1.

Изравнителният гол даде крила на "сините", кито се втурнаха да вкарват втори гол. С Пропуски в тези минути се отчетоха Венци Христов, Мики Орачев и Франсис Нар.
След 70-ата минута играта се изравни и атаките към двете врати намаляха.

В последната минута на мача Адениджи бе изведен чудесно в наказателното поле на Локомотив. Нигериецът реши да подава, вместо да стреля, и топката бе избита от защитата на Локомотив.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)