ГОРЕЩО
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
Крими
След междусъседски скандал: Жена нападна и изтръгна боди камерата на полицай
22421
на 03.11.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Агресивна жена отскубна боди камерата от униформата на полицай и усука задната чистачка на патрулния му автомобил, съобщиха от МВР.
препоръчано
Около 15.10 часа на 1 ноември в РУ-Годеч се получил сигнал за междусъседски скандал. На място веднага били изпратени полицейски служители, които установили инициаторката на конфликта.
Докато униформените изяснявали случая тя се държала неадекватно и говорила несвързано – отскубнала боди камерата от униформата на единия полицай, запратила я на земята, а после усукала задната чистачка на патрулния автомобил.
54-годишната годечанка е задържана за срок до 24 часа и по случая е започнато разследване за хулиганство.
свързани новини
Пиян мъж прободе в крака полицай в Монтана
23854
на 01.11.2025
Непълнолетен получи 20 пратки с марихуана, хашиш и канабисови бонбони
13443
преди 10 часа
Разкриха измамници, ужилили възрастен мъж с 3000 евро и 2350 щатски долара
10608
преди 11 часа
Марихуана за над 4,1 млн. евро заловиха в камион в Русе (СНИМКИ)
12050
преди 11 часа


