BG EN

След отпадането - остър конфликт на "Олд Трафорд"?

Световен футбол

След отпадането - остър конфликт на "Олд Трафорд"?

51618
на 14.03.2018
След отпадането - остър конфликт на Олд Трафорд?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Напрежението в Манчестър Юнайтед стигна връхна точка заради отпадането от Севиля на 1/8-финалите в Шампионска лига.

препоръчано

Голмайсторът на "червените дяволи" Ромелу Лукаку обвини част от съотборниците си за снощната загуба от испанците с 1:2 на "Олд Трафорд", която коства мястото на отбора в турнира.

Той призна, че Юнайтед не е заслужавал да продължи напред и мотивира мнението си със следните думи: "Някои играчи изчезнаха на терена. Започнахме добре, но после позволихме на Севиля да контролира мача. Първият гол премени всичко. Опитахме се да реагираме, но не беше достатъчно, особено като се има предвид с какви футболисти разполагаме. Не заслужавахме да спечелим", заяви белгийският стрелец.

По-късно той се опита да замаже изказването си, след като написа в социалните мрежи че никога не би критикувал съотборниците си в Юнайтед. През този сезон Лукаку вкара пет гола за английския гранд в Шампионска лига, което е най-доброто постижение за отбора от сезон 2009/10, когато Уейн Руни също наниза пет попадения, акцентира "Гол".

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК