BG EN

СЛЕД СИГНАЛ ДО ПИК: Община Лозенец с бърз отговор за строежа до детска градина

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

СЛЕД СИГНАЛ ДО ПИК: Община Лозенец с бърз отговор за строежа до детска градина

19643
на 21.05.2019
СЛЕД СИГНАЛ ДО ПИК: Община Лозенец с бърз отговор за строежа до детска градина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Строежа има всички документи и е законен", това заяви пред репортер на ПИК арх. Тодор Тодоров началник отдел „Кадастър, регулация и устройство на територията“ към район "Лозенец". След сигнал подаден до медията ни, че на ул. "Розова долина" се извършва строеж, буквално навлизащ в детска градина 192 ДГ "Лозичка", архитектът заяви, че всъщност детското заведение е взело част от имота на собственика преди години и сега той си го връща. 

препоръчано

"Няма никаква нередност. Преди години от градината са взели част от имота, но в момента има прекрасен диалог между строителя и ръководството на градината, за да не се пречи на следобедния сън на децата, както и за безопасността им", заяви арх. Тодоров. 

Той увери, че премахване на детски площадки и съоръжения няма да има. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК