ГОРЕЩО
Тази седмица в Travellove.bg – светът такъв, какъвто е днес: рискове, избори и места, които си струва да познаваш (СНИМКИ)
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
54-годишен мъж е с опасност за живота, след като е намушкан с нож от свой близък в Харманли, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 30 юли е подаден сигнал за инцидента, възникнал между роднините пред магазин на улица „Тракийска“.
Пристигналите на място служители установили, че 15-годишно момче и пострадалият са се скарали пред дома си на улица „Спартак“.
След разпрата, по-възрастният легнал на пейка пред близкия магазин, където бил открит от непълнолетния, носещкухненски нож, с който го намушкал два пъти в гръдния кош и рамото.
Единият от задържаните за обира на инкасо автомобил в Ихтиман е син на магистрат
60174
преди 13 часа
100 фалшиви купюри по 100 евро иззе полицията от офис в Монтана
9463
преди 14 часа
Във Видин закопчаха квартирни мародери, единият е рецидивист
11130
преди 15 часа


