BG EN

След слуховете за здравословното състояние на Ердоган: Той разговаря с Путин

СВЕТЪТ ДНЕС

След слуховете за здравословното състояние на Ердоган: Той разговаря с Путин

8073
на 27.04.2023
След слуховете за здравословното състояние на Ердоган: Той разговаря с Путин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След слуховете и спекулациите за влошеното здравословно състояние на турския президент Реджеп Ердоган, днес той разговаря чрез видеовръзка с руския си колега Владимир Путин.

препоръчано

Официална Анкара разпространи снимки от срещата, а министърът на здравеопазването поясни, че Ердоган е добре. През последните дни той имал инфекциозен гастроентерит.

Путин и Ердоган присъстваха онлайн на церемонията по първото зареждане на гориво в атомната електроцентрала "Аккую" в южната провинция Мерсин. Съоръжението, което струва 20 милиарда долара, се строи от „Росатом” и ще започне да произвежда електричество догодина.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК