ГОРЕЩО
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
Д-р Гълъбова заподозря Асиова-Диамант в лицемерие
Шансовете на Кандев за вице на Гюров драстично намаляха след този разкостващ коментар на топ журналистка
СВЕТЪТ ДНЕС
СЛЕД СТРЕЛБАТА ВЪВ ФРАНЦИЯ: Извършителят се е интересувал от масови убийства
6578
на 18.03.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици деца се събраха в училището в Южна Франция, в което имаше въоръжрно нападение. Въпреки, че днес часовете бяха отменени, 400 деца и учители отидоха до сградата в град Грас, за да покажат, че насилието не ги е засегнало.
препоръчано
Вчера 16-годишен ученик нападна с огнестрелно оръжие съученици. Четирима души бяха простреляни, а други 10 пострадаха в настаналия хаос.
Нападението не е терористична атака, заключават властите. Момчето е било привлечено от случаи на масови убийства в училище. Качвало е в профилите си в социалните мрежи снимки и видеоклипове от такива нападения.
Сграда се срути в италианския град Месина, има загинал, търсят още петима
8659
преди 10 часа
ШЕНГЕН! Италия затвори морските и въздушните си граници с Испания
11120
преди 11 часа
Белгия облекчава изискванията за постъпване във въоръжените сили
6263
преди 11 часа
Тръмп с коментар за "ужасната“ мигрантска криза в Испания
14885
преди 13 часа


