След трилър на терена! Нов успех за Интер!

6589
на 14.01.2017

Един от големите грандове на световния футбол се надига. Интер стартира сезона по не много добър за тима начин, но сега "нерадзурите" навлизат в сериозна победна серия. Интер надви Киево с 3:1 в мач от Калчото.

Това е пети пореден успех за "нерадзурите" в шампионата. След 20 изиграни срещи за първенството Интер е с 36 точки. Като отборът вече е близо до местата даващи право на участие в Шампионска лига. Милан има същия брой точки, но е с 2 мача по-малко.

Лидер в класирането е Ювентус с 45 точки, в класирането следват Рома, Наполи и Лацио. След това са двата милански гранда.

Киево поведе на Интер с гол в 34-ата минута на Пелисиер. Домакините обаче стигнаха до победата в срещата с попадения на Икарди в 69-ата минута, Перишич в 86-ата минута и Едер в 93-ата минута. Киево е в средата на таблицата в Калчото.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете