След трилъра на "Армията" - ето какво каза звездата на "жълто-черните" Тошко Неделев

21109
на 25.04.2019
След трилъра на Армията - ето какво каза звездата на жълто-черните Тошко Неделев

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев вкара фамозен гол при равенството 3:3 с ЦСКА, което прати "канарчетата" на финал за Купата на България. Тошко също така направи асистенция за решаващото попадение за гостите в 88-ата минута и като цяло направи много силен двубой на "Армията".

"Получи се уникален мач. Не се предадохме дори с 9 човека, но и аз не знам как отбелязахме този гол в края. Мога само да похваля всички мои съотборници.

През второто полувреме трябваше да задържим топката. Но пък целият стадион беше пълен и феновете на домакините даваха сила на съперника, заради което той успя да ни накаже на три пъти.

Но важното е, че отиваме на финал срещу Локомотив (Пловдив). Ще се постараем да се подготвим добре за тази среща", сподели Неделев, който е радостен, че "канарчетата" са крайни победители в спора с "червените" в 1/2-финалите за Купата.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК TV! Росен Желязков регистрира листата на ГЕРБ за евроизборите - мълчи за Мария Габриел и Илиана Иванова (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Росен Желязков регистрира листата на ГЕРБ за евроизборите - мълчи за Мария Габриел и Илиана Иванова (ВИДЕО)