BG EN

СЛЕД ЧАСОВЕ ТРЕВОГА В СОФИЯ: Шефът на "Пирогов" проф. Балтов с отрицателен PCR тест за коронавирус

Здраве

СЛЕД ЧАСОВЕ ТРЕВОГА В СОФИЯ: Шефът на "Пирогов" проф. Балтов с отрицателен PCR тест за коронавирус

133046
на 11.06.2020
СЛЕД ЧАСОВЕ ТРЕВОГА В СОФИЯ: Шефът на Пирогов проф. Балтов с отрицателен PCR тест за коронавирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отрицателен тест за коронавирус по метода PCR е дал днес директорът на "Пирогов" проф. Асен Балтов.

препоръчано

Това заявиха официално от болницата след часове тревога в София, докато стане ясен резултатът му. Причината е, че е имал контакт с болен и затова е тестван. Освен това е в досег, както с много пациенти, така и със свои колеги. 

В крайна сметка притесненията са напразни и директорът на най-голямата болница у нас не е заразен с коронавирус.

"Във връзка с появили се запитвания, касаещи здравословното състояние на изпълнителния директор на "Пирогов" проф. Асен Балтов, ви информираме, че: Проф. Асен Балтов НЕ е с положителен резултат на COVID-19. 

Проф. Асен Балтов благодари на всички за проявената загриженост и внимание към него", се казва в съобщението.

Пред ПИК проф. Балтов заяви, че се чувства отлично и няма никакви оплаквания. "Пращя от здраве", категоричен е той. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК