След шока в началото! Отговорът на "сините" и Топчо

25271
на 30.10.2016
След шока в началото! Отговорът на сините и Топчо

Отборът на "Левски" бе шокиран. "Сините" инкасираха попадение само в 13-тата секунда на мача с "Ботев". След гола обаче играчите на гостите реагираха и се стигна до изравнително попадение.

Прохазка бе точен в 38-мата минута. Преди това футболистите на "Левски" пропуснаха да реализират от удобни за гол позиции. С неточности в завършващата фаза се отчетоха Аниете и Адениджи като при изпълнението на Бабатунде гредата помогна на домакините.

Така първото полувреме на мача между "Ботев" и "Левски" от ППЛ завърши при резултат 1:1.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите спретнаха извънредно заседание по късна доба заради цените на тока - не събраха кворум (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите спретнаха извънредно заседание по късна доба заради цените на тока - не събраха кворум (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)