ГОРЕЩО
ГЕРБ със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ за тормоза на Дечев и МВР над техни кметове и активисти (ВИДЕО)
74% от потребителите на efbet предпочитат новия им сайт като по-удобен, функционален и интересен
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Журналистът Симон Милков със скандални разкрития: Кандьо е абсолютен циркаджия! Бойко Рашков и Иван Демерджиев използват МВР за политически, користни цели и разчистване на сметки. Всички знаем за коя партия работят Кандев и Дечев (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Доц. Цеков: Сарафов остава главен прокурор. Само Народното събрание може да промени това. Кампанията на Радев е неприлично богата (ВИДЕО)
ПИК TV! Пиар експертът Максим Бехар с пълна дисекция на предизборната кампания: Един политик трябва да продава доверие на хиляда процента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Срещата на върха на Г-7 следващата година ще се проведе в японския град Сима, префектура Мие, съобщи телевизия Ен Ейч Кей.
препоръчано
Според канала японският премиер Шиндзо Абе планира да информира официално всички членове на "Групата на седемте" на предстоящата среща на върха в Германия, която ще се проведе между 7 и 8 юни. "Изборът не беше лесен", заяви японският премиер.
"Ние отдавна поставихме въпроса кое място ще бъде подходящо за срещата на върха. Искахме да изберем такова, на което международните лидери да се насладят на красива природа и богата култура. Според японския министър-председател град Сима е идеален за "извършване на спокойна и конструктивна дискусия".
свързани новини
Премиерът на Япония ще посети Украйна през юни
3059
на 09.05.2015
Улиците на Исламабад опустяха - готви се заради преговорите между САЩ и Иран
5415
преди 36 минути
Внимание, шофьори в Гърция: Нова измама на пътя с "развалена кола"
13604
преди 2 часа


