ГОРЕЩО
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Словенският рефер Славко Винчич бе избран да ръководи финала в Шампионска лига между Реал Мадрид и Борусия Дортмунд. Мачът ще бъде на стадион "Уембли" в Лондон на 1 юни, събота от 22:00 часа.
препоръчано
Ясни и асистентите на Винчич - това ще са сънародниците му Томаж Кланчник и Андраж Ковачич, а четвърти рефер ще бъде французинът Франсоа Льотексие. Главен ВАР съдия ще бъде словенецът Нейч Кайтазович.
Славко Винчич е бил рефер в мач на един от двата отбора тази година в турнира. Той бе главен съдия при успеха на Борусия Дортмунд над Атлетико Мадрид с 4:2 в реванша от четвъртфиналите.
свързани новини
Болоня с историческо класиране в Шампионската лига
13648
на 13.05.2024
ЗРЕЛИЩЕ: Реал Мадрид на финал в Шампионската лига след изумителен обрат (ВИДЕО)
21689
на 09.05.2024
Роналдо спечели съдебната битка с Ювентус
13632
на 19.01.2026
Рууни шокира: Имам сериозен здравословен проблем
21046
на 19.01.2026
Ливърпул уволнява Арне Слот
18760
на 18.01.2026
Отиде си президентът на Фиорентина Роко Комисо
15002
на 17.01.2026


