BG EN

Служебният кабинет "Янев" се отчита на финала

Политика

Служебният кабинет "Янев" се отчита на финала

4601
на 15.09.2021
Служебният кабинет Янев се отчита на финала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят Стефан Янев и членовете на Министерския съвет ще представят днес пред медиите отчет за дейността на служебното правителство.

препоръчано

То изпълнява функциите си малко повече от 4 месеца.

Утре държавният глава ще назначи нов служебен кабинет, който да подготви и проведе вторите за тази година предсрочни избори за парламент, както и вота за  президент и вицепрезидент, насрочени за една и съща дата - 14 ноември.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК