BG EN

Служителка на фитнес подпукала клиент: Централски плъх, помияр, боклук...

Региони

Служителка на фитнес подпукала клиент: Централски плъх, помияр, боклук...

15381
на 14.02.2017
Служителка на фитнес подпукала клиент: Централски плъх, помияр, боклук...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нервна служителка във фитнес отнесе глоба от 1000 лева за обида на клиент. Грозната сценка се разиграла към 17 часа на 7 юли миналата година във фитнес зала „Максимус“ в Козлодуй.

препоръчано

Г.Л. се ядосала на един от клиентите си с инициали В.М. и започнала да ръси нецензурни думи и ругатни срещу него. Жената го наричала в очите „централски плъх“, „помияр“ и „боклук“.

Заради обидите мъжът завел дело срещу служителката във фитнеса за публична обида, която е унизителна за честта и достойнството му, пише "Булнюз". Районният съд в Козлодуй оправдал разярената жена, но обиденият мъж обжалвал пред окръжния съд във Враца, където магистратите осъдиха скандалджийката на 1000 лева глоба в полза на държавата и 1000 лева обезщетение за неимуществени вреди на потърпевшия. Г.Л. ще трябва да плати и близо 800 лева деловодни разноски.

Присъдата не подлежи на обжалване.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК