BG EN

Слух: А група с 10 отбора, 2 тима без лиценз

Футбол

Слух: А група с 10 отбора, 2 тима без лиценз

2803
на 03.06.2014
Слух: А група с 10 отбора, 2 тима без лиценз
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Елитната ни дивизия ще остане само с 10 отбора, а не с 12, твърди Гонг.

препоръчано

Мълвата е, че новаците Марек и Хасково няма да могат да вземат лицензи за новото първенство и така съставът на „А“ група ще бъде редуциран и ще остане с два отбора по-малко от предвиденото.

Именно по тази тема дискутира в момента Изпълкомът на Българския футболен съюз. Очаква се след края на заседанието да има и повече яснота относно състава на елита, вече официално обявен от ръководните фактори на родния футбол.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“ (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“ (НА ЖИВО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК