ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Между 1 и 10% са се вдигнали сметките за парно през февруари. Потребителите ще трябва да платят средно с около 25 лева отгоре в сравнение с предходните месеци, които бяха хем по-дълги, хем по-студени.
Всички, които погасят задълженията си до края на март, ще хванат облекчение от 3%. Уловката обаче е, че сметките трябва да бъдат платени, преди клиентите да са ги получили под формата на фактура в писмен вид. Практика на разносвачите обаче е да пускат писмата след първо число на новия месец – когато отстъпката от задълженията вече не може да се ползва. Към момента само 40% от потребителите на топлинните дружества имали просрочени дългове към тях.
препоръчано
ВРЕМЕННО: Ники Кънчев аут от "Стани богат"
121
преди 37 сек
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
2474
преди 14 минути
ТРЕТИ ДЕН! Издирват 17-годишно момиче от София
5242
преди 52 минути


