ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Загиналите при нападението на база на НАТО в Кабул са двама американци, военен и цивилен, съобщават от Пентагона. При нападението са ранени трима, също американски граждани, но състоянието им е стабилно.
Припомняме, че стрелбата бе открита от мъж, облечен в афганистанска военна униформа. Той бе убит.
Атаката му бе извършена в момент, когато екип на НАТО посетил базата за инспекция тази сутрин. Според афганистанските власти това е т. нар. „вътрешна атака“.
препоръчано
Стрелец в афганистанска униформа уби войник на НАТО в Кабул
11179
на 19.10.2016


