BG EN

Смях! Още един бургаски затворник пробвал да избяга, за негово нещастие се спънал, заловили го

ЧАС ПИК

Смях! Още един бургаски затворник пробвал да избяга, за негово нещастие се спънал, заловили го

5266
на 05.05.2014
Смях! Още един бургаски затворник пробвал да избяга, за негово нещастие се спънал, заловили го
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втори опит за бягство в Бургас, само че този път неуспешен, е станал снощи. Освен Иван Гюров, още един затворник наркопласьор, от същото общежитие, е пробвал да избяга – Иван Радев, който е с присъда 4 години и 2 месеца. Той обаче се спънал при прескачането и охраната го заловила, пише "24 часа".

препоръчано

Инцидентът е станал между 20 и 21 часа на 4 май.

Общежитие „Строител“ се намира непосредствено до сградата на затвора и е мястото с най-лек режим. В него се разпределят затворници, които вече са изтърпели по-голямата част от наказанието си и скоро им предстои освобождаване.

Те могат да напускат през деня свободно сградата, тъй като са на работа на обекти, които не са под охрана. Вероятно някакъв инцидент е накарал Гюров да поеме рискования ход.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК