ГОРЕЩО
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
СВЕТЪТ ДНЕС
Снеговалежите в украинската Черкасска области се равняват на 200% от месечната норма
3034
на 19.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През последното денонощие в украинската Черкасска области са паднали до 22 мм валежи, което съответства на до 200% от месечната норма.
препоръчано
Натрупалата снежна покривка достига до 40 см, а на места преспите са до 80 см, съобщават пред УНН от регионалната метеорологична служба.
Най-интензивни снеговалежи и виелици е имало в Чигирински район, където падналите валежи се равняват на нормата за две десетилетия, а виелиците са продължили 21 часа.
Снеговалежите и виелиците в Смелянски и Золотоношски район на областта са определени за опасни природни бедствия.


