BG EN

Снегът в Родопите продължава да трупа, стигна половин метър

Региони

Снегът в Родопите продължава да трупа, стигна половин метър

148273
на 07.04.2025
Снегът в Родопите продължава да трупа, стигна половин метър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Снежната покривка във високопланинските села на община "Родопи" вече е почти половин метър, а на места и повече.

препоръчано

В Ситово, Лилково, Бойково и Дедово, падналият сняг е около 40 см., а в Скобелево снежната покривка вече е над 50 см., казаха от общината.

От снощи пет машини на снегопочистващата фирма са на терен и обработват пътищата срещу заледяване. Към момента те са проходими при зимни условия. Няма сигнали за паднали дървета и скъсани жици.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК