BG EN

Снегът и виелиците предизвикаха 21 тежки катастрофи

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Снегът и виелиците предизвикаха 21 тежки катастрофи

4851
на 08.01.2013
Снегът и виелиците предизвикаха 21 тежки катастрофи
Автор:   Иван Атанасов

През изминалото денонощие на територията на страната са станали 21 тежки катастрофи. 25 души са ранени при пътнотранспортните произшествия. За района на София са станали 246 леки и 8 тежки катастрофи, при които са пострадали 9 души. Основна причина за катастрофите са ужасяващите климатични условия, които включват снежни виелици, намалена видимост и заледени пътища.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК