ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Тошко Йорданов и компания отидоха пред завода за електромобили на Киро - ето какво завариха (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снегът и лошото време не попречиха на „Левски” да проведе поредната си тренировка. „Сините” се готвят на едно от помощните игрища на стадион „Георги Аспарухов”, който бе почистен преди заниманието.
"Левски" заминава утре за Анталия, където ще проведат втория си подготвителен лагер. С отбора ще бъдат и двама от юношите на клуба Станислав Иванов и Димитър Шейтанов.
Новите попълнения Франсис Нар и румънецът Сърджан Лукин отсъстваха от заниманието, тъй като имат да оправят лични дела по преместването си в София.
препоръчано
свързани новини
Турци прецакаха "Левски" за Вилиам
9431
на 18.01.2016
СЛЕД ДОПИНГ СКАНДАЛА: Георги Йомов се завръща
8578
преди 9 часа
Швеция и Полша влизат в битка за Световното
10174
преди 13 часа
Последно повикване за Северна Америка – Италия влиза в балканския ад
27245
преди 13 часа
Лудогорец готви топ трансфер
8808
преди 15 часа


