ГОРЕЩО
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две леки коли и такси са се сблъскали в района между Исперих и с. Свещари, Разградско,
препоръчано
съобщиха очевидци за BNews.
Инцидентът е станал около 10,30 часа в мястото с най-тежки снегонавявания, близо до една от осемте местни забележителности - пещерата "Юртлука".
Линейки са пристигнали на мястото, а сигналът е получен на тел. 112, потвърдиха за BNews от ОДМВР-Разград.
Полицията обаче не може да уточни дали от сблъсъка има жертви и какви са материалните щети. На този етап предстои оглед и изясняване причините за катастрофата.
Човек пострада при пожар на Боровец, евакуирани са хора
11600
преди 13 часа
Разбити яйца по входната врата на столичния АГ кабинет със скритата камера
15528
преди 15 часа
Избухналото в пламъци заведение в Слънчев бряг е изгоряло до основи
20612
преди 15 часа
Язовирите "Кърджали" и "Студен кладенец" преливат, села са откъснати от света
16102
преди 18 часа


