BG EN

СНЕГЪТ СПИРА! Леденият вятър постепенно отслабва, температурите се покачват до 12 градуса

ГОРЕЩО
Епицентър

СНЕГЪТ СПИРА! Леденият вятър постепенно отслабва, температурите се покачват до 12 градуса

19744
на 17.03.2023
СНЕГЪТ СПИРА! Леденият вятър постепенно отслабва, температурите се покачват до 12 градуса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес още сутринта валежите в повечето райони ще спрат и до края на деня облачността ще се разкъсва и намалява. Ще продължи да духа североизточен вятър, ще е до умерен, в Източна България - временно силен, но вечерта ще отслабне. Максималните температури ще са между 7° и 12°, в София - около 7°. 

препоръчано

Над планините преди обяд ще е предимно облачно, на отделни места с превалявания от сняг. След обяд облачността ще намалява. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 1°, на 2000 метра - около минус 5°.

Над Черноморието през по-голямата част от деня облачността ще е значителна, сутринта на места със слаби валежи от дъжд. Привечер ще настъпи по-съществено намаление на облачността. Ще духа умерен, за кратко и силен северен вятър, който вечерта ще отслабне. Максималните температури ще са 8°-9°, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 3-4 бала.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Алена с хороскоп за първия работен ден на юни - Раците да очакват изненадващи промени, Везните да не изливат гнева си върху колегите САМО В ПИК! Алена с хороскоп за първия работен ден на юни - Раците да очакват изненадващи промени, Везните да не изливат гнева си върху колегите
ПИК TV x
Диляна Гайтанджиева проговори единствено пред ПИК TV: Ще разоблича с доказателства в съда всички лъжи! (ВИДЕО) Диляна Гайтанджиева проговори единствено пред ПИК TV: Ще разоблича с доказателства в съда всички лъжи! (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК