ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снежна буря връхлетя в неделя столицата на Иран. Температурите паднаха под нулата. Аномалното захлаждане за това време на годината и гъста мъгла, обгърнала Техеран, парализираха движението в града, предаде IRNA, цитирана от агенция "Фокус".
препоръчано
В събота през целия ден и през изминалата нощ сняг е валял в западните и северозападни провинции Западен и Източен Азербайджан, Кюрдестан, Керманшах. Температурата в Западен Азербайджан е паднало от плюс 18 градуса на минус 9 градуса.
Заради студа, падналия сняг и заледявания по пътищата властите в тези провинции са затворили училищата и детските градини.
свързани новини
Снежна виелица парализира Чикаго! Отмениха 350 полета
10879
на 21.11.2015
Зверско убийство в Дубай: Вкаменени съпрузи са открити в пустинята
6518
преди 30 минути
ОГНЕН АД: Пожарите в Австралия извън контрол, 40 къщи са изпепелени
4276
преди 1 часа


