BG EN

СНЕЖНИТЕ НЕВОЛИ КРАЙ КАРНОБАТ ПРОДЪЛЖАВАТ! Образуваха се нови тапи

Региони

СНЕЖНИТЕ НЕВОЛИ КРАЙ КАРНОБАТ ПРОДЪЛЖАВАТ! Образуваха се нови тапи

18233
на 31.12.2016
СНЕЖНИТЕ НЕВОЛИ КРАЙ КАРНОБАТ ПРОДЪЛЖАВАТ! Образуваха се нови тапи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поради неспазените от водачите на тежкотоварни автомобили забрани за движение, в района на Карнобат-Айтос отново се е получило струпване на коли, съобщиха от пресцентъра на МВР. Това е наложило създаване на организация за повторно пробиване на тапата, образувала се на пътя.

препоръчано

Започнало е и постепенното изтегляне на автомобилите към Бургас. Към момента е изтеглена първата колона от 15 автомобила, подготвя се втора колона от същия брой коли. Извършва се и усилено прочистване на задната част от колоната. 

Същевременно продължава грижата за пожелалите да бъдат евакуирани хора. Заедно с областната управа на Бургас за тях бяха осигурени условия да прекарат на топло нощта, а в момента им се раздават закуски. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК