ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
Радост в “червено”! ЦСКА отстрани Карабах на дузпи
Журналист, работил с Йотова, похвали Радев за решението му да я подкрепи: Това е добра заявка и за местните избори
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
ЧАС ПИК
Собственикът на "Овергаз" Сашо Дончев: Не съм във война с Орешарски! Бойко управлява като Живков (обновена)
48391
на 01.12.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не съм във война с Пламен Орешарски. Аз съм напълно почтен човек. Казвам го най-отговорно. Няма човек, който да е казал, че съм му обещал нещо и не съм го изпълнил". Това са похвали преди минути Сашо Дончев, собственик на фирма "Овергаз" по Нова телевизия.
препоръчано
Милионерът се оплака, че културата не е на високо ниво, а положението става още по-зле.
"Младите интуитивно знаят какво искат и за какво мечтаят, но за съжаление най-често не знаят как да го постигнат и затова попадат в капана", констатира Дончев.
"Бойко управлява също като Тодор Живков. Нека да не ми се обиди. В момента отношенията ни не са много добри", разкри Дончев.
Според него държавата трябва да излезе от икономиката.


