ГОРЕЩО
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски пожела изборен успех на Орбан в Унгария
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: МВР със СПЕШНА PR АКЦИЯ по избелването на провинилия се Бербатов - четат му конско заради пистолета в джипа
СПОРТЪТ ДНЕС
Собственикът на Сампдория: Рафа Бенитес е твърде дебел за нашия отбор
3123
на 23.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Собственикът на Сампдория Масимо Фереро заяви, че Рафаел Бенитес може да стане треньор на тима, но за целта специалистът трябва да загуби някое друго килце. В случай, че бившият треньор отслабне, то тогава Фереро е готов да му предложи работно място по време на летния трансферен прозорец. "Може да взема Бенитес, но за целта той трябва да отслабне малко. Ако Михайлович напусне, трябва да имам готов заместник. Аз лично обаче чета в медиите, че той иска да си тръгне, но на мен нищо не ми е казал", заяви клубният началник.
препоръчано
Чудесна новина за Малена Замфирова
11302
преди 36 минути
Днес обявяват "Футболист на годината"
3016
преди 49 минути
СЛЕД ЕКШЪНА С ПИСТОЛЕТА: Измислиха прякор на Бербатов
50439
преди 3 часа
Посочиха най-опасните национали на България
11562
преди 15 часа


