BG EN

Солена цена: Блейка заряза чанта със 7 бона, за да пробва обувки - откраднаха я

ЧАС ПИК

Солена цена: Блейка заряза чанта със 7 бона, за да пробва обувки - откраднаха я

15504
на 02.06.2016
Солена цена: Блейка заряза чанта със 7 бона, за да пробва обувки - откраднаха я
Автор:   ПИК

Освен левове, вътре имало евро, долари, два телефона и лични вещи

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

62-годишна бургазлийка остана без дамската си чанта в магазин за обувки в мол „Бургас Плаза“. В Пето Районно управление - Бургас е получено съобщение от жената за това, че малко по-рано в момент на безнадзорност, в магазин за обувки в Mall „Бургас Плаза”, й е извършена кражба на дамската чанта.

препоръчано

В нея имало 5 500 лв., две банкноти от по 50 евро, 44 банкноти от 2 долара, два мобилни телефона и лични вещи и документи,съобщи "Бургасинфо".

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК