ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианският сенат одобри подготвен от правителството указ с нови, по-строги санкции срещу кораби на благотворителни организации, които опитват да доведат в Италия спасени в морето мигранти.
препоръчано
С указа се увеличават максималните глоби за кораби, влизащи без разрешение в италиански води. Така нарушението вече ще се наказва със санкция до 1 милион евро.
Предвиждат се и арести на капитани, които пренебрегват заповедите на властите и автоматично конфискуване на управляваните от тях плавателни съдове, предава БНР.
свързани новини
Матео Салвини прокара и в Сената на Италия указ срещу кораби, спасяващи мигранти
12779
на 06.08.2019
МЕРКИ: Военни кораби ще пазят Италия от мигранти
9255
на 09.07.2019
Пътници се сбиха в самолет по време на полет, екипажът върна машината обратно
16596
преди 10 часа
Нови забрани и солени глоби за пушенето в Испания
6814
преди 13 часа
Родната къща на Хитлер в Австрия официално става полицейски участък
7696
преди 13 часа
Главният прокурор на Унгария подаде оставка
7340
преди 15 часа


