ГОРЕЩО
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
НАМЕРЕН В ПРЕВОДА! Университетски преподавател СМЪКНА ФАСАДАТА на Радев като МЕСИЯ
ШАРЕНА ЗИМА! В равнините - мъгли, в планините - слънце, температурите ще достигнат 9 градуса
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Собствениците на повече от две жилища, които седят необитавани, ще бъдат принудени да плащат по-високи данъци или пък да предоставят имота на общината за социални цели. Подобна идея заяви Фьодор Салмов, директор на дирекция „Жилищна политика“ в Министерството на регионалното развитие и благоустройството.
препоръчано
Така, ако наистина бъде предложена подобна промяна и бъде приета, ще можем да избираме - или да даваме повече пари на общинската хазна, или да получаваме наем. По думите на Салмов данъчните промени в областта на жилищния сектор са абсолютно задължителни. Той поясни, че близо 28% от жилищата в България са незаети.
"Кроношпан” започна ефективно спиране на линията си за ПДЧ
9925
преди 11 часа
БНБ: 67% от левовете са изтеглени от обращение
6332
преди 13 часа
КФН публикува отговори на най-често задаваните въпроси за криптоактивите
7326
на 22.01.2026


