BG EN

Софи Маринова и Гринго влизат във “Фермата”

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ЧАС ПИК

Софи Маринова и Гринго влизат във “Фермата”

22156
на 17.06.2016
Софи Маринова и Гринго влизат във “Фермата”
Автор:   ПИК

Двамата преговарят с продуцентите на предаването

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софи Маринова и приятелят ѝ Теодор Давидов, известен с прозвището Гринго, ще заживеят във ферма без никакви модерни условия и ще трябва сами да осигуряват прехраната си. Двамата вече преговарят за участие във втория сезон на риалитито на Би Ти Ви “Фермата” и нищо чудно зрителите да ги гледат по телевизията наесен, пише столичен всекидневник.

препоръчано

Тогава 16 души ще заживеят без ток и вода в отдалечена от града къща и този път сред тях ще има популярни лица. Освен със Софи Маринова и Гринго продуцентите водят преговори с олимпийския шампион по вдигане на тежести Гълъбин Боевски. Досега той не е участвал в тв риалити и не се е появявал в медийното пространство, след като през 2011 г. беше задържан на летището в Сао Паулу с 9 кг кокаин.

Все още нито една от известните личности не е подписала договор за участие във “Фермата”. Снимките на втория сезон започват в края на лятото. В него зрителите ще видят нови стопани. Това са Благовеста и Николай Василеви, които са собственици на ферма в село Горно поле, недалеч от Маджарово в Източните Родопи.

Продуцент на шоуто е компанията на Иван Христов и Андрей Арнаудов “Междинна станция”.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК