ГОРЕЩО
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
Крими
Софийски градски съд решава дали да остави в ареста измамника Спас от Кочериново
6786
на 24.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийският градски съд ще решава днес дали да остави в ареста Спас Василев, съобщава Нова телевизия.
препоръчано
Мъжът, известен като Спас от Кочериново, успя да измами десетки хора, криейки се зад фалшив профил във „Фейсбук.
Години наред той използва фалшива самоличност - тази на Александър Николов, за да обещава пътувания и да продава невалидни евтини самолетни билети.
Миналата седмица съдът го остави в ареста.


