Спас Делев не помогна на Погон да излезе от кризата

5044
на 02.04.2017

Отборът на Погон (Шчечин) продължава с лошото си представяне в полската Екстракласа. Днес тимът записа нова загуба в актива си с 0:2 при гостуването на Легия (Варшава). Като титуляр за гостите започна българинът Спас Делев, който бе заменен едва в добавеното време на двубоя, предаде Спортал. И той обаче не успя да помогне да спре лошата серия на своя тим, който вече 7 поредни мача няма успех в актива си.

Погон бе сравнително равностоен през първото полувреме, когато удържаше нулевото реми. През втората част обаче играчите на Легия постигнаха своето. В 63-ата минута Михал Кухарчик откри резултата, а 77-ата минута Вадис Оджиджа-Офое реши всичко с второ попадение за своя тим.

Така Легия поведе във временното класиране с актив от 51 точки. Погон пък продължава да се срива, като вече се намира на 10-ото място с 33 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)