ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спасители от Централния плаж и плаж „Харманите” в Созопол” спретнаха масов бой край морето. Сигналът за мелето е получен на 31 юли т.г. около 19.00 ч. Боят бил заради инцидент, станал от деня в морето, между спасител от Централния плаж и негов колега от "Хармани".
Момчето от „Хармани” сформирал група от свои колеги и заедно с тях нахлул в ресторант "Винарна", където се хранят спасителите от Централния плаж. Възникнало масово сбиване, хвърчали са столове и маси, потрошено е част от имуществото на заведението, пише флагман.
За срок от едно денонощие са задържани извършителите на хулиганските действия, а именно: 21 год. М.М. от Севлиево, 26 год. М.П. от Враца, 22 год. И.П. от Враца и 19 год. Д.Д. от Мездра. На пострадалите лица е оказана медицинска помощ, като същите са разпитани, съобщиха от ОД на МВР в Бургас.


