ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Сорос подлуди ППДБ - шарлатаните искат 121 депутати и анти Тръмп правителство през машините, Гюров и Рашков
ГОРЕЩО! Дългата ръка на Радев прозира в драмата с кворума в парламента
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ: Отборният играч Илияна Йотова достигна върха (ВИДЕО)
ИСТОРИЧЕСКА СТЪПКА: Вратата на Съвета за мир се затвори зад Радев, но се отвори пред Росен Желязков
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Когато чужди граждани се кандидатират на европейски избори у нас, те трябва да могат да водят кампанията си на майчин език. Това каза депутатът от ДПС Мустафа Карадайъ, който се хвърли и събори Октай Енихмедов преди една година, когато той се опита да простреля Ахмед Доган.
препоръчано
Според Карадайъ, забраната да се пропагандира на майчин език нарушава правата на държавите-членки от ЕС.
Депутатът от ДПС се подигра на изказване на колегата си от ГЕРБ Димитър Лазаров. Карадайъ обясни, че в ГЕРБ смятали, че човечеството и животът на Земята е започнал с идването на Бойко Борисов на власт.


