ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН": Издирването на Ивайло Калушев и още двама продължава
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млад щъркел в безпомощно състояние e намерен в село Звиница, община Кърджали. Сигнал за това е подаден на „зеления телефон “ в РИОСВ-Хасково. Извършена е незабавна проверка на място от експерт от инспекцията . Птицата е изпратена за лечение в Спасителния център за диви животни в Стара Загора.
препоръчано
Бедстващи щъркели край Горна крепост и Звиница, също са получили навременна помощ и са транспортирани в Стара Загора, съобщава "Хасково Нет".
Благодарение на позвъняване от гражданин е спасен и млад белоглав лешояд в село Висока поляна. Птицата се е възстановила и е пусната в естествената й среда.
свързани новини
Над 400 доброволци и експерти преброиха белите щъркели в България
37262
на 30.05.2016
Ято бели щъркели кацна край Варна
17134
на 28.03.2016
На „зеления“ телефон през юли са постъпили 19 сигнала, 18 от които са основателни.
Долетяха първите щъркели в село Самуилово
18605
на 04.03.2016
Ято щъркели докара пролетта в Бургас
18193
на 17.02.2016


