ГОРЕЩО
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
БРУТАЛНИ РАЗКРИТИЯ: Камикадзето Васко Филипов, убил трима в адското меле край София, член на Бандата на Калашниците
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
25-годишна българка е взета под защитата на полицията от полицията в Барселона, която е разбила организирана престъпна група, принуждавала жени да проституират, съобщава Noticia. Въпреки съпротивата й петима души са я принуждавали да проституира и са заплашвали семейството й.
препоръчано
Преди половин година в България момичето се е запознало с момче, с което е започнало връзка. След като я е убедил да емигрират към Испания е станало ясно, че момчето е част от престъпната банда.
Няколко месеца след пристигането си в Испания, момичето е потърсило помощ от полицията.
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
83257
преди 1 часа
Още трима души от адското меле на "Челопешко шосе" са с опасност за живота
14848
преди 1 часа


