ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нигер се обръща към технологията с дронове, за да помогне за защитата на сахарската антилопа и други застрашени видове в най-големия сухоземен парк в Африка, съобщава БГНЕС.
препоръчано
Резерватите "Термит" и "Тин Тума" в югоизточната част на западноафриканската пустинна държава са заплашени от бракониерство, обезлесяване, унищожаване на пасбищата и въоръжени конфликти.
Френската природозащитническа група Noe ("Ной") ще осигури наблюдение чрез дронове по 20-годишно споразумение за управление на резервата, цитира Нова.
Директорът на „Ной“, Валери Колин е подписал споразумението с министъра на околната среда Алмустафа Гарба.
свързани новини
Интерпол конфискува над 30 000 диви животни, станали жертва на контрабанда
11511
на 20.06.2018
Андрей Ковачев гледа незаконно диви животни (СНИМКА)
14775
на 01.09.2017
ЕК прие план за борба с трафика на диви животни и растения
7179
на 26.02.2016


