ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спецакция на полицията се провежда в област Силистра, съобщиха от полицията.
препоръчано
Действията стартираха в 6:00 часа тази сутрин с участието на служители на Областната дирекция, Районните управления и жандармерията.
Целта е противодействие на битовата престъпност, опазване на обществения ред, пътната безопасност и осъществяване на превантивна дейност в региона.
Изградени са контролно-пропускателни пунктове на входовете и изходите на няколко села в областта.
Следи се за неправоспособни или употребили алкохол или наркотици водачи. Екипите проверяват търговски обекти, пунктове за изкупуване на отпадъци от черни и цветни метали, автокъщи и автоморги. Проверите продължават.
свързани новини
Арестуваха 28-годишен за сводничество при спецакция в Русе
16177
на 21.02.2024
Пияна жена предизвика масов бой с пребит и арестувани в нощен бар в Сандански
4432
преди 17 минути
Спипаха мъж без книжка и с положителна проба за алкохол
3875
преди 37 минути
Обвиниха 18-годишен младеж за измама в социалните мрежи
9578
преди 2 часа
Криминално проявена жена обра пенсионерка в Сливен
8431
преди 2 часа


