BG EN

Специализирана акция в Омуртаг - иззеха стоки с логата на защитени марки

Специализирана акция в Омуртаг - иззеха стоки с логата на защитени марки

1349
на 08.01.2026
Специализирана акция в Омуртаг - иззеха стоки с логата на защитени марки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители на полицията в Търговище иззеха 136 артикула с логата на защитени търговски марки по време на специализирана операция на 7 януари. Акцията е била насочена срещу продажбата на стоки с марки без разрешение от притежателите на авторските права.

препоръчано

Проверени са пет търговски обекта и 21 граждани. При проверки на кооперативния пазар в Омуртаг около 9:30 ч. са установени два магазина, предлагащи такива стоки. В единия магазин са открити 67 артикула с логата на пет известни марки, а в другия – 69 артикула с логата на три защитени марки.

Става въпрос основно за облекла, предлагани за продажба без съгласие на правоносителя.

Стоките са иззети, а по случаите са образувани две досъдебни производства за нарушение на авторските права и търговски марки.
 
 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК