Специя без Андрей Гълъбинов на осминафинал за купата на Италия

5066
на 26.11.2020

Съставът на Специя победи домакина Болоня с 4:2 след продължения и се класира за осминафиналите на турнира за купата на Италия по футбол, съобщава БНР.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

От състава на гостите отсъстваше възстановяващият се от контузия български нападател Андрей Гълъбинов, а в герой за тима се превърна резервата Джулио Маджоре, който се разписа два пъти в допълнителното време, за да донесе успеха.

Силен мач направи и друга резерва Диего Фариас. Бразилецът изравни за 2:2 в 64-ата минута, малко след като влезе в игра, а в последствие асистира и за двете попадения на Маджоре.

Специя ще играе срещу Рома на осминафиналите в средата на януари.

Фиорентина също се нуждаеше от продължения, за да елиминира домакина Удинезе с 1:0. Единственото попадение реализира испанската резерва Тофол Монтиел в 112-ата минута. Флорентинци ще срещнат Интер на осминафиналите.

Парма елиминира гостуващия втородивизионен Козенца с 2:1 след два гола на Хуан Франсиско Брунета, а следващият съперник на тима ще бъде Лацио.

С гол на Рикардо Сотил в третата минута на добавеното време  Каляри отстрани Верона с 2:1 на собствен терен и в следващата фаза ще се изправи срещу Аталанта.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)