ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Темида
Спецсъдът наложи "задържане под стража" на обвинените за огромното количество незаконно оръжие
13565
на 07.12.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализираният наказателен съд определи мярка за неотклонение „Задържане под стража“ и на двамата обвинени за участие в престъпен сговор за държане и продажба на огнестрелни оръжия (автомати, пистолети и цеви за „Макаров“), задържани на 4 декември 2018 г. Това съобщиха от съда.
препоръчано
Двамата бяха задържани на 4 декември в Старозагорско.


