ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на РУ-Поморие арестуваха ученик от Бургас с наркотици. 19-годишният Б. М. е спипан при полицейска акция вчера вечерта. Той е задържан, докато се разхождал в морския град с 3 гр. суха тревна маса, която след извършен полеви наркотест реагирала на канабис. Младежът пренощувал в ареста.
препоръчано
Около 15:00 часа след обяд в бургаския ж. к. „Изгрев” с наркотици е сгащен друг бургазлия. 23-годишният Г. Г. решил да се напуши зад бл. 70 в комплекса, но бил забелязан от бдителни ченгета. Една цигара марихуана излязла твърде солено на бургазлията, които бил „прибран” за 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Пето РУ-Бургас.
свързани новини
Дилър от Поморие се споразумя с прокуратурата, получи лека присъда
9953
на 13.02.2016


